Wikipedia blokkeert Scientology

Leden van de Scientology beweging kunnen geen wijzigingen meer aanbrengen op Wikipedia vanaf Scientology IP-adressen. Leden van Scientology veranderen al lange tijd negatieve informatie over de beweging op Wikipedia. De redacteuren van de encyclopedische site zijn het getouwtrek over de neutraliteit zat besloten alle adressen van Scientology en aanhangers te blokkeren.

 

Volgens website The register heeft de kerk speciale teams die negatieve uitlatingen en kritiek op Scientology op internet categorisch tegengaan. Wikipedia is een encyclopedische site, waar iedereen aan kan bijdragen, maar treedt hard op tegen mensen die keer op keer wijzigen van anderen weghalen, die hen kennelijk niet bevallen. Het is de eerste keer dat niet een individuele schrijver wordt afgestraft, maar een complete organisatie.


Lees ook:Scientology voor homo’s niet ongevaarlijk
Lees ook:Scientology kerk in Frankrijk mag blijven
Lees ook:Hollywood regisseur noemt Scientology antihomo
Lees ook:John Travolta en de Scientology Church
Lees ook:Gay Pride Brussel is niet failliet en gaat gewoon door

Heb jij Gay.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door Sara op 30 mei 2009 om 21:48

    Betwisten mag… en weghalen kan dat dan zomaar en is d’r geen kopie opgeslagen om te herstellen?

  • Geplaatst door Rene op 30 mei 2009 om 23:30

    Tjah misschien is het wel zo slim ..om de confrontatie aan te gaan ..
    Als je commentaar hebt op een bepaald geloof..dan werd je vroeger opgehangen gevierendeeld verbrand enz enz..door de kerk van deze gelovigen ..denk b.v aan de rooms-katholieke kerk.nu is moslim extremisme die ons zorgen baard
    Fanatiekelingen in welke vorm van geloof is een gevaarlijke zaak ..en commentaar (vooral als het negatief is) en niet strookt met wat ze verkondigen is helemaal uit den boze..
    Ik zou zeggen we leven nu aan de eindtijd…en dat houd letterlijk in niet het einde van de wereld maar het einde van alle verschillende geloven.
    Ze moeten eens verder gaan kijken wat geloof nu eigenlijk inhoud..
    En de mens is met zijn verruimde bewustzijn bezig om er achter te komen wat de bedoeling eigenlijk was ( is ) achter het geloof.(alle geloven)
    Maar deze geboorte van nieuw bewustzijn doet een hoop gelovigen duidelijk zeer..en ze zullen hand en tand zich verzetten tegen veranderingen bang om hun zekerheden kwijt te raken ..
    Negatieve commentaar is soms goed en zet aan tot nadenken..en het is duidelijk een teken aan de wand ..als je…. als geloof dat verwijdert uit de commentaren omdat die je niet aanstaan.
    Nee Wikipedia doet het goed ..
    De discussie zal weer opgang komen over de sekte..en andere sekten (geloven) in de ruimste zin van het woord.
    Ik zeg voor een betere wereld ALLE GELOVEN de wereld uit …NU..te beginnen uit nederland..
    En hou alleen de goede dingen die het geloof hebben gebracht ..vast …LIEFDE VOOR IEDEREEN…
    daar draait alles uiteindelijk om..

    • Sara:
      31 mei 2009 om 1:08

      Zou COCLimburg ook zo’n achterban hebben? Ze hebben een kenniscentrum en hielden in vroegere tijden in de eeuwenoude Dominicanenkerk feesten.

  • Geplaatst door Erik Feenstra op 31 mei 2009 om 9:57

    Sara, misschien kun met je vraag terecht bij info@coclimburg.nl.

Geef een reactie