Homo’s niet blij met Almeerse boot op Canal Parade

Een specifiek eigen homobeleid heeft de stad biet, maar er vaart wél een boot mee op de Canal Parade: Almere. Op initiatief van burgermeester Annemarie Jorritsma treedt de polderstad aan met een zogenoemde ‘Regenboogboot’. De Flevolandse Stichting Homobelangen (FSH), stichting Open Podium Almere en homocafé Den Enghel vinden deelname van de gemeente aan de botenparade dan ook misplaatst. Te meer, daar café Den Enghel ook al met een eigen boot meevaart.

Uitbater Alex von Morgen sneert: ‘De gemeente maakt er een ambtenarenuitje van.’ Liever zouden ze specifiek beleid in de polderstad willen zien, dat veiligheid en acceptatie van homo’s in de stad waarborgt. Den Enghel vaart dit jaar voor de vijfde keer mee tijdens de Canal Parade, die dit jaar plaatsvindt op zaterdag 1 augustus.


Lees ook:Amsterdam Canal Parade 2009
Lees ook:Veel heteroboten met bobo’s op Canal Parade
Lees ook:Hivos vaart met lege boot op Canal Parade
Lees ook:Almere Gay café ‘M’n Ex’ weeklang 24 uur open
Lees ook:Amper Amsterdamse homohoreca op Canal Parade

Heb jij Gay.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door Laura op 14 juli 2009 om 17:44

    . Wij, 3M Events, zijn een klein organisatiebureau uit Vianen en we hebben een grote reddingssloep waarmee we groepen varen voor diverse evenementen. Onze boot is officieel aangemeld voor de botenparade op 1 augustus en is nog te huur wegens annulering. Onze sloep is geschikt voor groepen tot ca. 25 personen en is inclusief schipper. Catering kunnen we regelen maar mogen jullie ook zelf doen.
    Wellicht dat jullie nog mensen weten die de sloep zouden willen huren. De huurprijs bedraagt € 2.000 voor de hele dag.

Geef een reactie